در حال بارگذاری ...
  
 • محتوای ریاضی جمع و تفریق اعداد یک تا بیست (ویژه کلاس اول ابتدائی)  این محتوای ریاضی زیبا در قالب یک فایل فلش می باشد. امیدوارم ، آموزگاران محترم این پایه ، ازاین محتوا ، برای انتقال مفاهیم جمع و تفریق اعداد یک تا 20 استفاده نمایند . به کمک این محتوا به صورت بصری ، می شود قسمتی از مفاهیم شیرین ریاضی اول ابتدائی را در کلاس های هوشمند ، ارائه نمود. همچنین دانش آموزان این پایه می توانند در منزل و با رایانه از این محتوا استفاده نمایند . با کلیک کردن روی دکمه ( راهنما ) از وظیفه هر دکمه آگاه شوید ، تا بهتر بتوانید از این محتوا استفاده کنید .


   برای دانلود روی شکل زیر کلیک نمائید.
  />
  مطالب مرتبط

  مدارس منطقه یــازده تهران

  مدارس منطقه یــازده تهران

  برای دسترسی به لیست و مشخصات انواع مدارس منطقه ۱۱ تهران،کافیست بر روی هریک از عناوین داخل جدول، کلیک نمائید.

  |

  مدارس منطقه نـــه تهران

  مدارس منطقه نـــه تهران

  برای دسترسی به لیست و مشخصات انواع مدارس منطقه ۹ تهران،کافیست بر روی هریک از عناوین داخل جدول، کلیک نمائید.

  |

  6 تمرین برای بالابردن هوش هیجانی (EQ)

  6 تمرین برای بالابردن هوش هیجانی (EQ)

  تحقیقات جدید درباره فعالیت مغز انسان ،نشان می دهدکه بهره احساسات و هیجانات انسان (Emotional Quotient) نسبت به بهره هوشی (Intelligent Quotient) معیار واقعی تری برای سنجش موفقیت انسان است.به عبارت دیگر هوش احساسی یا EQ ،تعیین کننده کامیابی انسان در زندگی شخصی، شغلی و اجتماعی است نه بهره هوشی یا IQ .

  |

  روش های درس خواندن در کلاس دهم

  روش های درس خواندن در کلاس دهم

  بسیاری از دانشجویان از همان دوران ابتدایی به دنبال شیوه صحیح یادگیری و درس خواندن بوده‌اند. از شیوه‌هایی مانند حفظ کردن گرفته تا حبس کردن خود در یک اتاق ولی در اینجا شیوه‌های موثری برای مطالعه آورده شده است.در این مطلب با روش های موثر و شگفت‌انگیز برای درس خواندن در کلاس دهم ...

  |

  نظرات کاربران