فراخوانی ...
شنبه 11 خرداد 1392 ساعت 8:07 نسخه چاپی RSS
 • ثبت نام آموزشهای ضمن خدمت فرهنگیان اینترنتی شد


  ثبت نام آموزشهای ضمن خدمت فرهنگیان اینترنتی شد رییس مرکز آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش از راه اندازی و آغاز به کار سامانه جامع مدیریت آموزش و یادگیری فرهنگیان کشور (LTMS) خبر داد و گفت: این سامانه با هدف "آموزش گویا و ارتقای سطح علمی و مهارت های علمی و توانمندی فرهنگیان" راه اندازی شده است.

  اسدالله اسدی گرمارودی گفت: با راه اندازی این سامانه، در راستای شعار امسال رهبری و تحقق رویکرد اقتصاد مقاومتی و همچنین صرفه جویی در هزینه ها برای اجرای سند تحول بنیادین و درس ملی گام های بلندی برداشته شده است.

  وی افزود: با طراحی این سامانه فرهنگیان بر اساس نیازهایی که مرکز آموزش نیروی انسانی اعلام می کند، می توانند در کلاس های ضمن خدمت که از طریق این سامانه برنامه ریزی می شود، شرکت کنند که تمام فرآیند ثبت نام، آموزش های کوتاه مدت و اعلام نتایج به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

  رییس مرکز آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش ادامه داد: با راه اندازی این سامانه فرهنگیان در سراسر کشور می توانند در تمامی رشته های شغلی طراحی شده، آموزش های کوتاه مدت را بگذرانند و گواهی مربوطه را دریافت کنند.

  اسدی گرمارودی با تاکید بر اینکه ادارات برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی ادارات کل آموزش و پرورش موظف به اجرای دوره های کوتاه مدت از طریق این سامانه هستند، خاطر نشان کرد: با راه اندازی سامانه www.ltms.medu.ir امکان دسترسی فرهنگیان به تمامی دوره های گذرانده شده قبلی وجود دارد و در این سیستم دوره ها به محض رسیدن به حد نصاب، قابل اجرا بوده ضمن آنکه مشاهده و انتخاب دوره های آموزش نیز برای همه فرهنگیان بسیار سهل خواهد بود.


  به گفته وی، یکی از برنامه های این سامانه، حضور و غیاب اینترنتی، انتخاب دوره اینترنتی و همچنین اعلام زمان برگزاری کلاس ها است.


  رییس مرکز آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش تاکید کرد: مهم ترین دستاورد راه اندازی این سامانه، صرفه جویی هنگفتی است که در آموزش و پرورش صورت می گیرد و از بسیاری هزینه های مربوط به برگزاری کلاس های ضمن خدمت کوتاه مدت جلوگیری می کند.  خبر
  نام منبع: خبرگزاری ایسنا
  شماره مطلب: 4717
  دفعات دیده شده: 1595 | آخرین مشاهده: 4 روز پیش
  کد کاربری : 4